Operace Crossroad 2022

---------------------------------------------------------
Celá akce probíhala na principu dobývání a držení vlajek. Součet časů je pak výsledné skóre. V rámci ale efektivní kontroly oblasti je jednak za útoky/pomoc civilnímu obyvatelstvu, přístup strany k npc a plnění vedlejších úkolů také odměňováno/postihováno.

čistě na vlajky je to tudíž:

AZS - 7 hodin
SVS - 27 hodin
Warlord - 12 hodin


Když ale započítáme postih za 2 mrtvé civilisty v lese, vybití obyvatelstva, bezpečnostní složky a pana starostu - tak máme 16h dolů. Z důvodu pak nastalé situace pak padla dohoda o neutralitě a vzniklo spojení sil a dostal se ke slovu Warlord. 

Pokud tedy do konce akce spočítáme vše, tak výsledný čas je:

AZS - 10 hodin
SVS - 11 hodin
a WARLORD - 15 hodin

Tak se za rok 2022 klaníme a vidíme, že vyholení je ta správná cesta.

Tak máme po akci. Pokud máme zhodnotit Crossroad 2022:


zrada techniky
chyby v komunikaci
nedržení se časového plánu
problémy mezi lidmi
atd.....


takže se za nás akce VYVEDLA I přes všechno doufáme, že jsme Vám všem připravili akci na kterou budete vzpomínat a že se s radostí všichni uvidíme opět příští rok 124 účastníků! (bez nás, vesnice a ochranky) je skvělý výsledek!!


Jelikož se snažíme o otevřenou akci, kdy jde v podstatě o sandbox a každý si může (v rámci pravidel) přidat a ovlivnit celkové dění, tak se občas nestačíme divit, kudy se vydá příběh a co všechno zažijeme. Duchovní vůdce co střílí revolverem z knihy žalmů?? Vymazání civilního obyvatelstva zběhlým generálem?? Hejno/stádo fanatických uctívačů Boldina hledající mesiáše?? U nás asi klasické odpoledne... Nepředvídatelnost a originalita každé akce je to na co budeme vzpomínat a velký dík patří všem účastníkům co do toho jdou a užívají si to s námi.

Gratulujeme všem zeleným a díky moc všem zúčastněným!

---------------------------------------------------------

Když si velitel SVS Sysoj Psojič Ryspoloženskij poslal pro taxík, aby mohl svlažit hrdlo zlatavým mokem v nedaleké vesnici

Málo však věděl, že dopravní společnost Pozambistánu provedla škrty v rozpočtu. A to tak velké, že nahradili šrouby na kola oboustranou lepenkou. Po mnohahodinové neplánované zastávce se však taxíkaři podařilo nažvýkat dostatečné množství žvýkačky, aby kolo zpět přilepil a velitel tak neumřel na nedostatek piva.


Tvrdá a cenná zkušenost pro lidi z vyšších kruhů..... Ale aspoň se 2x nepřevrátili přes střechu.....


Naštěstí v Rodzi Transport ojedinělá záležitost

Hledání mesiáše a země zaslíbené 2022 *kolorováno


Jestli tohle není oddanost tomu přenádherného obrazu, který zde neznámý muž nosí hrdě na opasku, tak už nic. Vstříc nebezpečenství a nepřátelským vojskům rozséval zrníčka naděje a lásky. S podmanivým brumláním wololooo se snažil obracet na víru každého koho potkal. "Pouze vyholení je cesta sestro" pověděl a zmizel v davu.


O nějaký čas později však byl již vidět jak s pokřikem - Pleš, nebo smrt! - zabodává rituální hůl do jednoho vojáka. Vyprovokoval ho k tomu snad hřeben, který voják držel v ruce?? Nebo poprava jeho Pastora a bratrů ve vesnici?? Nebo snad obojí??


To už se asi nedozvíme.......

Boldin je cesta, Boldin je zkáza!


Sysoj po dlouhém a namáhavém tažení na místní hospodu a ještě namáhavější cestě "taxíkem" zpět, našel svoji smrt rukou osvíceného věřícího bratra Pavla Koláře

Tento nenápadný mladík se proslavil už jako malý ministrant který knězi nalezl bulku na varlatech a zachránil mu tím život. Teď už jako bojový mnich čeká na slavnou smrt v boji a svých slíbených 74 panen.


Za bohulibou činnost ve zmizíkování nevěřících ti náleží příští ročník zadarmo


Gratulace a sláva pleši! Sláva Boldinovi!

Jediná správná cesta je pleš bratře.....


Chceme tedy poděkovat všem, bez kterých by akce neproběhla a to zejména:


František Yggy Brejcha - za opět skvělého Pozambistánského starostu města Szczerbinow pod Rawkem s oddaným civilním obyvatelstvem, které nám taktéž neskutečně pomohli s organizací.

Mike Dean a Tardis PSD operators - za plnění povinností spojené s ochranou. Letos snad nemožný úkol.

Dále opět děkujeme Bohemia Air Soft z poskytnutí voucheru na 500,- do tomboly - kterou jsme se v průběhu akce rozhodli dělat až po akci, kvůli odjezdu/příjezdu lidí a nechceme znevýhodňovat účastníky, kteří nemohli obětovat celý víkend.


Takže ještě jednou děkujeme všem a příští rok znovu!!